Przewóz paczek

Wysłanie paczki do Polski, Anglii, Niemiec, Holandii czy Belgii jeszcze nigdy nie było tak proste. Wysyłając paczkę z opcją door to door gwarantujemy Państwu bezproblemową i bezpieczną obsługę dostawy przesyłki.

W dzisiejszych czasach wiele osób zdecydowało się na rozpoczęcie nowego życia poza granicami Polski. Pozostałe w kraju rodziny często pragną wysłać swoim bliskim paczki z prezentami czy rzeczami, które wyjeżdżający zapomnieli zabrać. Działa to również w drugą stronę – osoby, które wyjechały do pracy czy na dłuższy pobyt wysyłają swoim bliskim pamiątki czy przysmaki, których nie spotka się w Polsce.

W tym miejscu jednak pojawia się pytanie – w jaki sposób wysłać przesyłkę, aby bezpiecznie i szybko trafiła do odbiorcy? Zgłoś się do nas, a bezproblemowo dostarczymy ją do Twoich bliskich w Anglii, Niemczech, Belgii, Szwecji, Norwegii czy Holandii. Nie musisz się denerwować, że przesyłka dojdzie zniszczona lub zgubi się po drodze.

Jak to zrobić? Nic prostszego! Wystarczy zadzwonić do nas i przekazać wszystkie niezbędne informacje – gabaryty paczki, miejsce, z którego mamy ją odebrać, jak również adres docelowy. Wspólnie ustalimy termin odbioru.

Dlaczego warto wybrać właśnie nas? Nie jesteśmy firmą kurierską, w związku z czym nie przewozimy jednocześnie stosów paczek, które mogą ulec uszkodzeniu, a w najgorszych wypadkach również zagubieniu. Dla nas każda przesyłka jest osobna, dlatego też dbamy o jej bezpieczeństwo.

Z nami przewóz paczek do Anglii, Norwegii, Szwecji, Niemiec czy Belgii jest szybki, bezpieczny oraz tani! Jednocześnie dla stałych klientów oferujemy atrakcyjne bonusy i rabaty. Dla przykładu, po przesłaniu pięciu paczek za pośrednictwem naszej firmy, szóstą możesz przesłać gratis (przesyłka bezpłatna nie powinna przekraczać 20 kilogramów)!

Złota paczka

Wysyłając przesyłki do Anglii, Niemiec, Holandii czy Belgii oferujemy Państwu specjalną promocję. Wysyłając 5 paczek za naszym pośrednictwem 6-tą dostarczymy gratis (paczka gratisowa nie może przekroczyć wagi 20 kg).

-20% ROUND TRIP TICKET DISCOUNT

Korzystając z przewozów pasażerskich Bus-Europa na dowolnej trasie, uzyskują Państwo prawo do jednorazowego 20% rabatu na wysłanie przesyłki na dowolnej obsługiwanej przez Bus-Europa.