FAQ - pytania i odpowiedzi

1. Jak można zarezerwować przejazd w Państwa firmie?

To bardzo proste – wystarczy zadzwonić pod nasz numer telefonu: 786 912 651. Jeśli nie możesz wykonać telefonu, na podstronie Kontakt znajdziesz odpowiedni formularz kontaktowy, w którym możesz zawrzeć wszystkie niezbędne informacje o planowanym wyjeździe. W ciągu kolejnych 24 godzin powinieneś telefonicznie potwierdzić rezerwację.


2. Ile osób może jednocześnie jechać jednym busem?

Wykorzystywane przez naszą firmę busy przeznaczone są do przewożenia siedmiu osób. Posiadają też wszystkie udogodnienia, zapewniające wysoki komfort jazdy – wygodne siedzenia, klimatyzacja, WiFi, gniazdka czy odtwarzacz DVD. Dzięki temu nawet dalsza podróż nie będzie tak uciążliwa.


3. W jakich miastach zatrzymuje się bus jadący do Niemiec?

W naszej firmie wprowadziliśmy zasadę „door to door”. Oznacza to, że zabieramy danego pasażera z ustalonego miejsca i dowozimy go w docelowe miejsce. Dlatego też nie mamy jasno ustalonych miejscowości, w których się zatrzymamy – zależą one od klientów.


4. Jestem właścicielem firmy IT i planuję wysłać moich pracowników na szkolenie w Niemczech. Czy jest możliwość rezerwacji busa w Państwa przedsiębiorstwie?

Oczywiście – w ramach naszej oferty proponujemy także indywidualny wynajem busów dla grupy. Aby zarezerwować tego typu usługę, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, podczas którego ustalimy szczegóły.